«    Березень 2024    »

Виїзне засідання постійних комісій районної ради

10-11-2016, 14:10 | Розділ: Новини | Переглядів: 699

10 листопада 2016 року в приміщенні Менської центральної районної лікарні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення (голова постійної комісії Мацішевська Людмила Вікторівна) та з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності (голова постійної комісії Мироненко Анатолій Іванович).

В роботі засідання взяли участь:

Мисник Олександр Петрович - голова Менської районної ради;

Вахненко Людмила Федорівна, Салій Володимир Аркадійович – заступники головного лікаря КЗОЗ «Менська центральна лікарня»,

Корнієнко Наталія Іванівна - головний лікар КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

працівники виконавчого апарату Менської районної ради.

На порядок денний засідання було винесено 2 питання: щодо розгляду заяви ТОВ «Фармсвіт здоров’я» про надання в оренду приміщення в КЗОЗ «Менська ЦРЛ» для розміщення аптечного пункту та про готовність КЗОЗ «Менська ЦРЛ» стати центром лікарняного регіонального округу (в порядку інформування депутатів районної ради).

По питанню реформування охорони здоров’я та створення регіональних медичних округів депутатів проінформував голова районної ради Олександр Мисник. Зокрема, він зупинився на планах районної влади щодо відстоювання інтересів Менського району щодо створення на базі лікарні центру лікарняного регіонального округу, ознайомив з відповідями від вищестоящих органів влади на звернення районної ради з даного питання, повідомив про можливість у поточному році реалізації проектів по реконструкції фасадів 2-х та 3-х поверхових приміщень лікарні. Людмила Вахненко розповіла про проекти на 2017 рік, зокрема, це придбання сучасної медичної апаратури – комп’ютерного томографа, апарату УЗД- доплера та кювезу для новонароджених.

По результатах засідання було прийнято рішення відмовити у наданні дозволу на передачу в оренду приміщення для аптечного пункту у зв’язку з незабезпеченістю комунальних закладів охорони здоров’я приміщеннями та прийняти до відома інформацію про готовність районної лікарні стати центром госпітального округу.