Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

Госпітальна рада Північного госпітального округу провела засідання у Новгород-Сіверському

4-04-2018, 10:18 | Розділ: Новини | Переглядів: 27

3 квітня у Новгород-Сіверському у роботі Госпітальної ради Північного госпітального округу взяли участь голова Менської районної ради Олександр Мисник та всі делеговані від Менщини члени.

Проводила засідання голова Госпітальної ради Світлана Расулова (головний лікар Семенівської ЦРл).

На своєму засіданні присутні затвердили графік роботи на 2018 рік. Вирішили збиратися щокварталу, або у разі необхідності.

Також створили комісію із розробки трирічного плану розвитку Північного госпітального округу. Цей план має визначити перспективні цілі та завдання, що мають бути реалізовані для забезпечення населення округу якісною медичною допомогою. Комісію очолила Світлана Шам, головний лікар КЗ "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.В.Буяльського". До її складу увійшли сім представників від районів, що входять до складу округу.

Вирішувала рада і деякі кадрові питання. Так, на місце покійного Петра Петровича Хомрача до складу ради ввійшов Салій Володимир Аркадійович. Так як Петро Петрович був обраний на першому засіданні заступником Госпітальної ради, то відбулися перевибори заступника. Ним обрали голову Менської районної ради Олександра Петровича Мисника.

На наступному засіданні Госпітальної ради планують затвердити Положення про Госпітальну раду Північного госпітального округу та розглянути проект трирічного плану розвитку Північного госпітального округу.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.