«    Березень 2024    »

Справжні «профі» потрібні скрізь і завжди!

27-03-2017, 09:14 | Розділ: Новини | Переглядів: 593

Вибір професії – справа непроста. Перед прийняттям доленосного рішення варто замислитися: чи так важливо встигнути за модою, чи краще ступити на стежку, до якої лежить душа.

Щоб досягти успіхів в пошуку роботи, недостатньо мати профільну освіту. Знання іноземних мов, вміння працювати в команді, особисті якості – всі ці обставини впливають на майбутнє. Старшокласникам варто замислитись: «Які професії будуть популярні в майбутньому?».

З таким питанням учора фахівці Менського районного центру зайнятості звернулись до старшокласників Феськівської ЗОШ І-ІІ ст. їх батьків та вчителів.

В ході проведення заходу школярі мали змогу ознайомитись із назвами та характеристиками професій майбутнього та дізнались, в яких навчальних закладах України можна здобути ці та інші професії. Діти з цікавістю спостерігали за демонстрацією слайдів та анімаційного серіалу «Пошук роботи».

Під час спілкування із педагогами та батьками школярів Зоя Ганнущенко фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості поінформувала про профорієнтаційні послуги, що пропонує служба зайнятості: «дні відкритих дверей», акції «Випускник», профдіагностичне тестування, професіографічні екскурсії тощо. Всі ці послуги надають старшокласникам необхідну допомогу у професійному самовизначенні, допомагають зорієнтувати молодь на здобуття актуальних та високооплачуваних професій та спеціальностей, на які є і буде попит на ринку праці.

Але не варто забувати – яку б професію Ви не обрали, успіх принесе тільки кропітка праця, терпіння і постійна робота над собою, Тоді роботу мрії не доведеться довго шукати: справжні «профі» потрібні скрізь і завжди!