Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Оберемо майбутню професію разом

9-10-2017, 15:08 | Розділ: Новини | Переглядів: 91

Днями для учнів 8-9 класів, для вчителів та батьків випускників Волосківської ЗОШ I-II ст. фахівці Менського районного центру зайнятості провели профінформаційні семінари.

Під час профуроків школярі мали змогу ознайомитись із назвами та характеристиками професій та дізнались, в яких навчальних закладах України можна здобути улюблені професії. Діти з цікавістю спостерігали за демонстрацією відеороликів та анімаційного серіалу «Пошук роботи».

В ході спілкування із педагогами та батьками школярів фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко поінформувала про профорієнтаційні послуги, що пропонує служба зайнятості: «дні відкритих дверей», акції «Випускник», профдіагностичне тестування, професіографічні екскурсії тощо. Всі ці послуги надають старшокласникам допомогу у професійному самовизначенні та допомагають зорієнтувати молодь на здобуття актуальних та високооплачуваних професій та спеціальностей, на які є і буде попит на ринку праці.

Заходи пройшли за участю головного спеціаліста Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариси Омельяненко, яка поінформувала учнів про правову освіту школярів, забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.