Організація роботи по залученню коштів Міжнародних грантів, благодійних фондів на розвиток соціальної інфраструктури району

28-03-2017, 14:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 524

Це та інші питання життєдіяльності району сьогодні обговорив на робочій нараді голова райдержадміністрації Валерій Щукін із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В роботі наради взяв учать голова районної ради Олександр Мисник.

Представники гуманітарної сфери та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації озвучили тематику гранатових проектів, їх оприлюднення, терміни написання та подання.

За приклад було наведено реалізацію проекту «Менський інформаційний туристичний центр», покликаний підвищити рівень обізнаності жителів району та гостей Менщини з культурними та історичними надбаннями району, та його чотири туристичні напрямки: "Веломаршрути Менщини", "Дерев'яні храми Менщини", "Кам'яні храми Менщини", "Туристичні перлини Менщини".

Під час розгляду даного питання Валерій Миколайович наголосив на необхідності кожному підрозділу райдержадміністрації долучитись до написання проектів, реалізація яких направлена була б на розвиток соціальної інфраструктури району. Адже це - залучення додаткових ресурсів, які можна отримати безкоштовно.

Також в ході наради розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях медицини та освіти. Керівники даних служб відзвітували за свою роботу.

На нараді голова районної ради Олександр Мисник виокремив питання щодо початку проведення в районі заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» та Дня благоустрою територій населених пунктів району.

Запропонував звернутися до керівників приватних та державних установ, громадських організацій, політичних партій та громадськості з ініціативою прийняти участь в організованому прибиранні міського парку ім.Т.Г.Шевченка 1 квітня о 10-00 годині.

По завершенню наради головою райдержадміністрації Валерієм Щукіним було надано ряд рекомендацій та доручень.