Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Про першочергові заходи щодо формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги

22-01-2018, 15:41 | Розділ: Новини | Переглядів: 110

Такою була тема сьогоднішньої розширеної наради, яку провів голова райдержадміністрації Валерій Щукін для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь і відділів, організацій та установ. В роботі наради взяв участь голова районної ради Олександр Мисник.

Про виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості проінформувала присутніх головний лікар КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Корнієнко. Зокрема, мова йшла про спроможну мережу надання первинної медико-санітарної допомоги, її доступність, структуру, фінансування.

Наталія Іванівна також поінформувала учасників наради про створення так званих пунктів здоров’я, де лікар має приймати не менше, ніж два повних робочих дні на тиждень. Таких пунктів у межах району планується створити 9. Під’їзд до них має бути з твердим покриттям і кожен з цих пунктів повинен мати розрахунок економічної доцільності свого утримання, який включає витрати на обладнання, утримання площ (будівель), широкосмуговий доступ до мережі Інтернет, комунальні витрати тощо.

У ході наради також обговорювались питання про укладання угод із сімейними лікарями. Для чого знадобляться паспорт та ідентифікаційний код. Відмічалось, що декларація підписується безстроково. З іншого боку, якщо пацієнту не сподобалося обслуговування у фахівця, він у будь-який час може укласти угоду з іншим лікарем.

У підсумку голова райдержадміністрації наголосив на необхідності проведення більш інтенсивної інформаційної та роз’яснювальної роботи серед населення щодо впровадження медичної реформи у районі.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.