18 травня 2012 року відбувся виїзний захід Школи місцевого самоврядування Менського району

22-05-2012, 11:09 | Розділ: Новини | Переглядів: 1226

28 грудня 2011 року рішенням Менської районної ради була створена Школа місцевого самоврядування Менського району, до складу якої увійшли депутати районної ради, голови територіальних громад району, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації . Метою створення Школи є забезпечення підвищення професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Менського району, працівників виконавчих органів відповідних рад шляхом створення умов для їх безперервної освіти, набуття знань, умінь та навичок, необхідних для провадження професійної та депутатської діяльності. Школа була створена за підтримки Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Однією із форм роботи Школи є також і виїзні заходи з метою ознайомлення слухачів з роботою органів влади.

Такий захід було проведено 18 травня 2012 року.

Слухачі Школи розпочали свою роботу з відвідування Верховної Ради України. Працівники відділу інформаційно-бібліотечного забезпечення Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України провели екскурсію.

Після екскурсії відбулась зустріч з народними депутатами України Григорієм Маньковським та Станіславом Довгим. Приміщення для спілкування з народними депутатами надав Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Учасники заходу мали нагоду звернутись до депутатів із запитаннями, проханнями. Зокрема, піднімались питання належного розподілу коштів Державного бюджету (субвенції) на соціальні потреби, порядок формування місцевих бюджетів, газифікацію сіл Блистова та Ленінівка, ремонт доріг, розподіл виборчих округів та ряд інших питань. Крім того, С.Довгий акцентував увагу на функціонуванні Малої академії наук, наголосив на обов’язковому залученні до неї обдарованих учнів Менщини..

Наступним етапом виїзного заходу було відвідування Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України. З роботою Інституту ознайомив заступник директора Микола Солоха. Крім того, перед учасниками виступила доцент кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету, кандидат психологічних наук Валентина Завірюха, яка зупинилась на основних моментах психології управлінської діяльності.