14 березня 2012 року відбулося відкриття Школи місцевого самоврядування

15-03-2012, 14:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 1491

14 березня 2012 року відбулося відкриття Школи місцевого самоврядування, що була створена рішенням районної ради від 29 грудня 2011 року "Про Районну програму підвищення кваліфікації в Школі місцевого самоврядування на 2012 – 2015 роки".

Метою створення Школи місцевого самоврядування є забезпечення підвищення професійної компетентності виборних посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Менського району, працівників виконавчих органів відповідних рад шляхом створення умов для їх безперервної освіти, набуття знань, умінь та навичок, необхідних для провадження професійної та депутатської діяльності.

Із вступним словом до слухачів звернулися: Невжинський Володимир Михайлович – голова Менської районної ради, Фесенко Сергій Іванович – керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, Бойко Володимир Миколайович - Директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Мужикова Наталія Михайлівна – заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

Фесенко С.І. виступив з тематичною лекцією: «Про актуальні питання співпраці обласної ради з органами місцевого самоврядування області».

Про місцеве самоврядування в Україні як інститут національної єдності: проблеми становлення слухачам Школи розповіли Мужикова Н. М. та Бойко В.М.

Присутні переглянули промо-ролик фільму «Європейські традиції місцевого самоврядування в Україні».

Також Мужикова Н.М. ознайомила слухачів із правовим забезпеченням органів місцевого самоврядування, зупинилась на змінах та доповненнях.

Найбільше запитань у слухачів виникло під час практикуму на тему:

- «Застосування норм закону «Про засади запобігання та протидії корупції» посадовими особами органів місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад.»

- «Укладання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій та закладів».

В заключному слові голова районної ради Невжинський В.М. подякував присутнім за роботу, висловивши сподівання на плідну співпрацю в даному напрямку з депутатами районної та місцевих рад, головами територіальних громад.

Висловив слова подяки Фесенку С.І., Бойку В.М., Мужиковій Н.М. за цікаві і змістовні лекції.