Менщина урочисто підняла прапори України та Європейського Союзу

11-05-2017, 15:08 | Розділ: Новини | Переглядів: 522

Рада Євросоюзу у закордонних справах сьогодні розглянула питання введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до країн Шенгенської зони.

З нагоди даної події та відзначення Дня Європи у центрі міста відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

У святкових заходах взяли участь керівники району та міста, установ та організацій, ветерани Другої світової війни, сьогоднішні захисники нашої країни - учасники антитерористичної операції, учнівська молодь, учасники шкільних євроклубів та громадськість.

Право підняти прапори було надано кращим учням району - призерам районного фестивалю шкільних євроклубів "Я бачу Європу так!". Під звуки Державного Гімну України вони спочатку підняли Державний Прапор України, а потім під звуки Гімну Європи «Ода до радості» підняли Прапор Європейського Союзу.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Валерій Щукін та заступник міського голови Інна Скляр.

У своєму виступі очільник району підкреслив європейське майбутнє України.

- Для українців – це особливе свято. І не тому, що географічно Україна є центром Європи, а тому, що стати повноправним членом ЄС, це не лише завдання державної політики, а й свідомий вибір українців, - сказав у своїй промові голова райдержадміністрації Валерій Щукін, - миру, добра, щасливої долі та кращого життя нам у новій європейській Україні!.

Цього дня адміністративні будинки та заклади бюджетної сфери були прикрашені Державними Прапорами та Прапорами Європейського Союзу.

А різноманітні тематичні заходи з нагоди Дня Європи в Україні за окремими планами ще тиждень будуть проходити в культосвітніх закладах району.