Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

ПРОФЕСІОЛОГІЧНІ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

26-05-2017, 17:05 | Розділ: Новини | Переглядів: 152

ПРОФЕСІОЛОГІЧНІ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

 

Сьогодні школярі мають можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства.

Для ознайомлення із специфікою роботи підприємств м. Мени, фахівцями Менського районного центру зайнятості, 24 та 25 травня проведено професіографічні екскурсії у ТОВ «Домінант» та на станцію технічного обслуговування автомобілів.

У ТОВ «Домінінт» проводив екскурсію друкар Роман Чубік, а власник станції технічного обслуговування автомобілів Микола Довгий сам провів для школярів екскурсію на своєму підприємстві.

Роман Чубік докладно ознайомив школярів із структурою друкарні, розміщенням та функціонуванням приміщень, яких налічується три – друкарський, політурний та різальний цехи. Наочно показав дітям роботу кожного станка, машини, апарату. Школярі отримали загальні відомості про підприємство: структуру, продукцію, умови, режим праці, перспективи розвитку; технологічний процес професії друкаря, брошурувальника, політурника, різника, майстрів з ремонту обладнання.

Для того, щоб автомобільний транспорт завжди працював справно його потрібно постійно підтримувати в технічно справному стані, тобто проводити технічне обслуговування та ремонт, розпочав екскурсію по підприємству Микола Довгий. Станція технічного обслуговування автомобілів оснащена сучасним обладнанням і механізмами. Учні з цікавістю спостерігали за технологією проведення ремонту автомобілів.

Надзвичайно цікаво пройшли професіографічні екскурсії, адже діти не тільки ознайомились з підприємствами, але й дізнались про особливості виробничого процесу, спостерігаючи за роботою працівників.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.