Від серця до серця: до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України

5-12-2017, 16:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 548

05 грудня в читальному залі Менської центральної бібліотеки відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Учасники  вшановували благородних і самовідданих громадян, які за покликом серця щодня допомагають людям, що опинились у скруті, потребують уваги і допомоги.

Вкотре було підкреслено, що особливої ваги набула волонтерська діяльність після Революції Гідності і з початком військових дій на сході України.  Збройні сили і армія волонтерів об'єднались заради єдиної мети - захисту нашої держави.

Згадували синів Менщини, які навіки залишились молодими, віддавши життя за Україну.

Голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, міський голова Геннадій Примаков, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська, заступник Менського районного військового комісара Олег Попов, голова районної організації Спілки воїнів афганців Леонід Титаренко дякували волонтерам, військовослужбовцям за їх  роботу, за мужність, відданість справі, за щирість душі.

Під час заходу було продемонстровано фільм волонтера Олексія Прищепи  про одну із гуманітарних поїздок   до зони АТО, в якому відображені і нелегкі будні наших воїнів, і їх побут,  і   радість від звісток, домашніх гостинців, дитячих щирих листів та малюнків.

Кращим волонтерам району та військовослужбовцям були вручені почесні грамоти та подяки.

Президентськими відзнаками "За участь у антитерористичній операції" було нагороджено учасників АТО, на жаль, двох із них посмертно.

Присутнім була представлена невелика концертна програма.