«    Травень 2024    »

У районі вшанували волонтерів та воїнів Збройних Сил України

6-12-2019, 16:15 | Розділ: Новини | Переглядів: 274

Сьогодні, з нагоди відзначення 28-ї річниці Дня Збройних Сил України, рідні та близькі загиблих воїнів АТО, бойові побратими, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадськість міста поклали квіти до Алеї Героїв та обеліска Слави.

Далі урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України продовжились у приміщенні центральної районної бібліотеки. Ці два свята для української держави стали невід’ємними один від одного. Адже завдяки потужної армії волонтерів вистояло і українське військо, стримуючи східного агресора.

Щирими словами вдячності та пошани керівники району, міста вітали активістів волонтерського руху, воїнів АТО, працівників районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У ході заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих земляків, які захищали східні рубежі нашої держави.

Незабутнє враження справив на учасників заходу відеоряд зі світлин волонтера Олексія Прищепи про поїздки в зону АТО, в якому відображені і нелегкі будні наших воїнів, і їх побут, і радість від звісток, домашніх гостинців, дитячих щирих листів та малюнків.

З нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України найактивніших представників волонтерського руху, українського війська та працівників районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було нагороджено Почесними грамотами та Подяками.

На заході також були вшановані рідні та близькі загиблих воїнів-земляків.