«Хоробрі серця...»

6-12-2018, 16:56 | Розділ: Новини | Переглядів: 635

Вже п’ятий рік Україна молиться за наших захисників та мирне небо. Майже кожну родину, так чи інакше, обпалило полум’я військових дій. Слова «Слава Україні – Героям слава!» набуло нового і особливого змісту.

Сьогодні, із метою належного відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера, у приміщенні Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся урочистий захід «Хоробрі серця...». Вся концертна програма була пройнята патріотичністю, любов’ю та повагою до українських воїнів і волонтерів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Яскравий патріотичний захід був підготовлений педагогічним колективом та дирекцією Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Нікого не залишили байдужими зворушливі пісні та вірші у виконанні учнів Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів та вихованців Березнянської школи мистецтв імені Г.Г.Верьовки.

Щирі слова подяки лунали на адресу присутньої на заході Лариси Висоцької. Саме вона, одна з перших жінок району, змінила сукню на камуфляж та рятувала життя нашим пораненим бійцям в зоні АТО.

Під час свята також вшановували і активістів волонтерського руху Віру Савкіну та учнівські колективи Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Принагідно заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко спільно із начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктором Ємцем вручили Почесні відзнаки та подарунки.

Почесною грамотою районної державної адміністрації за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та з нагоди Міжнародного дня волонтера нагороджено:

- КОЛЕКТИВ учителів Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області.

За громадську активність, участь у волонтерській діяльності району та з нагоди Міжнародного дня волонтера Подяку голови районної державної адміністрації оголошено:

- колективу учнів 4 класу Березнянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (курінь ім. Богдана Хмельницького);

- колективу учнів 5 класу Березнянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (курінь ім. Семена Палія);

- колективу учнів 6 класу Березнянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (курінь ім. Дмитра Вишневецького);

- колективу учнів 7 класу Березнянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (курінь ім. Петра Сагайдачного);

- колективу учнів 9 класу Березнянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області (курінь ім. Івана Мазепи).