Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (33)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

З нагоди Дня місцевого самоврядування

6-12-2017, 15:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 126

 

06 грудня 2017 року у районному Будинку культури було проведено урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. На початку заходу  хвилиною мовчання вшанували пам'ять по загиблих на сході України наших земляків. Слова привітання звучали на адресу військовослужбовців Збройних сил України.

З Днем місцевого самоврядування учасників зборів вітав голова районної ради Олександр Мисник, який зокрема, зазначив: "Це свято нашого суспільного  устрою, в основі якого  - самоврядна громада.  У сучасному демократичному, передовому світі  місцеве самоврядування – єдино вірна модель влади на місцях.  Ми всі з вами є такою владою, представляючи людей та працюючи для  людей. І всі ми наразі розуміємо, що ніхто для нас не побудує кращого життя, нової успішної держави, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому, свого місця в цьому  будівництві.    Вважаю, що місцеве самоврядування – рушійна сила такого будівництва. Особливо самоврядування реформоване, нове, наділене повноваженнями та забезпечене  ресурсами". Відмітив голова районної ради і те, що  "...самоврядування має змогу працювати завдяки чоловікам і жінкам, що зараз в окопах, бліндажах на передовій.   Ми завдячуємо цими можливостями і тим синам України, Менщини, що назавжди лишились молодими, віддавши життя за Вітчизну. Саме тому ми повинні працювати в десятки, сотні разів більше та  наполегливіше". 

Вітали працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад голова райдержадміністрації Валерій Щукін, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Ігор Зелений, голова профспілкової організації  працівників державних установ Ірина Петрушенко, депутат міської ради Валерій Кравцов.

Для учасників заходу була підготовлена концертна програма.


 
 

  
 Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.