Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Двокімнатна квартира у будинку для лікарів чекає на молодого спеціаліста

14-02-2018, 15:21 | Розділ: Новини | Переглядів: 41

Новеньку квартиру у будинку для лікарів районна влада пропонує молодому спеціалісту, який погодиться працювати у Менській центральній районній лікарні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук наголосив голова районної ради Олександр Мисник.

«Двокімнатна квартира з ремонтом чекає на спеціаліста, який приїде працювати до Центральної районної лікарні. Сучасний чотирьохквартирний будинок був спеціально побудований для медпрацівників і знаходиться поруч з лікарнею», - йдеться у дописі голови.

У двокімнатній квартирі зроблений сучасний ремонт і є всі необхідні зручності. Адміністрація районної лікарні визначила перелік тих лікарів, яких бракує у медичному закладі. Це хірурги, анестезіологи, неонатологи, педіатри, рентгенологи та ін. До слова, будинок для лікарів був зведений у Мені у 2015 році з метою вирішення питання забезпечення медичних працівників житлом. Найближчим часом планується побудова ще одного, тепер уже шестиквартирного. Заселятимуть його теж приїжджі медики.

За довідками звертайтеся до ЦРЛ: м.Мена, вул.Шевченка, 61А, тел.. (04644) 2-14-51, e-mail: menacrl@ukr.net