30 грудня 2015 року відбулося урочисте відкриття чотириквартирного будинку

30-12-2015, 15:46 | Розділ: Новини | Переглядів: 850

30 грудня 2015 року на території Менської центральної районної лікарні відбулося урочисте відкриття чотириквартирного будинку, який зігріватиме своїми стінами чотири родини медиків. Це - закінчення першої черги будівництва житла для медичних працівників нашого району.

В урочистостях взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Петрович Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Станіславович Вдовенко, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Петрович Гармаш, голова районної ради Олександр Петрович Мисник, виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Валерій Миколайович Щукін, керівник будівельної компанії ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» Віктор Феодосійович Вереша та Микола Олександрович Торбєєв помічник народного депутата України Давиденка Валерія Миколайовича.

До цього дня багато скептиків не вірили, що в такі скрутні для країни часи можливе будівництво житла для бюджетників, а вже сьогодні завдяки невтомній праці будівельників, небайдужості керівництва області та району здано в експлуатацію перший житловий будинок. Ще зовсім недавно – декілька місяців тому, на цьому місці була відкрита галявина, а вже сьогодні тут височіє двоповерховий красень – будинок, в якому за кілька днів розгоряться родинні вогнища.

Головний лікар Менської центральної районної лікарні Петро Петрович Хомрач подякував очільникам області та району за всебічну підтримку при будівництві даного об'єкту, запевнив присутніх працівників охорони здоров'я в тому, що в 2016 році обов'язково буде введена в експлуатацію друга черга будівництва житла для медичних працівників району.

У свої виступах керівники області та району завірили учасників урочистостей у своїй підтримці даного питання, а також привітали з наступаючими Новорічними святами.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Петрович Куліч вручив ключі від квартир сім’ям медичних працівників – Тимошенку Олегу Анатолійовичу та Колотилу Дмитру Юрійовичу.

Потім почесні гості перерізали символічну червону стрічку, а нові господаря переступили поріг своїх нових осель.

Дана подія стала можливою і завдяки роботі Менської районної ради. З метою вирішення питання забезпечення медичних працівників житлом, що дасть змогу позитивно вплинути на обсяги та якість надання медичної допомоги населенню рішенням дев’ятої сесії Менської районної ради шостого скликання від 29 грудня 2011 року була затверджена «Програма забезпечення житлом медичних працівників району на 2012-2016 роки».

Мета Програми - забезпечення житлом медичних працівників, які уклали контракт з Менською ЦРЛ на 15 років.

У 2013 році була виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво двох двоповерхових чотириквартирних будинків.

У 2015 році на будівництво одного такого будинку було виділено 2 385 516 грн., із них 2 146964 грн. - із бюджету фонду регіонального розвитку та 238552 грн.- із місцевого бюджету.

Після завершення тендерної процедури 03.11.2015 було укладено договір з переможцем торгів ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК».

12.11.2015 розпочалося зведення житла для медиків, а завершилось будівництво - 24.12.2015.

У 2016 році планується будівництво аналогічного чотириквартирного двоповерхового будинку.

Адміністрацією лікарні було визначено перелік вакансій лікарів, в яких існує потреба для забезпечення належного рівня надання медичної допомоги населенню. Це лікарі хірург, акушер-гінеколог, анестезіолог тощо.

Починаючи з 2008 року до Менської ЦРЛ після закінчення навчання в інтернатурі до роботи приступили 26 лікарів-інтернів та молодих спеціалістів.

За місцем призначення залишилось працювати 7 молодих спеціалістів тобто кожний четвертий.