«    Березень 2024    »

23 лютого 2018 року у районній раді відбулося засідання Президії та постійних комісій районної ради

23-02-2018, 16:17 | Розділ: Новини | Переглядів: 433

23 лютого 2018 року у районній раді відбулося розширене засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Члени Президії мали змогу заслухати ініціаторів та розробників проектів рішень, внесених на розгляд дванадцятої сесії районної ради, внести власні пропозиції та зауваження.

Олександр Мисник ознайомив присутніх з орієнтовним порядком денним дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Наголосив, що основними питаннями сесії є розгляд звіту голови районної державної адміністрації. Повідомив, що звіт голови РДА в друкованому вигляді наданий в кожну постійну комісію, а також буде розміщений на офіційному сайті районної ради.

Члени Президії заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксани Булавки по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії.

З інформацією по питанню порядку денного "Про стан виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на території Менського району та територіальних громад, утворених внаслідок об’єднання, на 2017-2021 роки" перед присутніми виступив Артем Кремльов, провідний фахівець Менського РВ УДСНС України в Чернігівській області.

Олександр Мисник, ознайомив Президію з проектом рішення по питанню "Про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 7403". Повідомив, що дане звернення виноситься на розгляд сесії за ініціативи депутат обласної рад Сергія Нужняка та депутата районної ради Тетяни Олещенко.

Члени Президії розглянули проекти рішень питань порядку денного "Про встановлення зменшеного розміру орендної плати" та "Про затвердження рішення (висновку) постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності".

Голова районної ради вніс кандидатуру Валерія Квашука на посаду директора КП "Менарайкомунпослуга".

Олександр Мисник ознайомив членів Президії з питанням "Про затвердження Переліку організацій, установ, закладів, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району та майна, закріпленого за ними". Пояснення по даному питанню надала керуюча справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа.

Олександр Карпенко, начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації проінформував присутніх по проектах питань "Про внесення змін до рішення районної ради від 31 жовтня 2017 року № 290" та "Про затвердження Положення про районний організаційно-методичний центр культурно-освітніх установ".

По питанню порядку денного сесії "Про затвердження районної Програми по наданню матеріальної допомоги жителям Менського району на 2018-2020 роки" перед присутніми виступила Тетяна Марцева, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.

Володимир Роговенко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації проінформував присутніх по проектах питань порядку денного сесії з питань соціального захисту населення.

Наталія Корнієнко, головний лікар КЗОЗ «Менський ЦПМСД» виступила перед Президією по питанню "Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради в комунальне некомерційне підприємство «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради". Відповіла на численні запитання присутніх.

Віктор Ємець, начальник відділу освіти райдержадміністрації проінформував по проекту питання "Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району".

Після засідання Президії депутати районної ради працювали в постійних комісіях. Пленарне засідання дванадцятої сесії відбудеться 01 березня 2018 року.

Всі проекти рішень розміщені на веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи. Проекти рішень районної ради».