16 червня 2016 року відбулося засідання Президії та постійних комісій районної ради

16-06-2016, 13:04 | Розділ: Новини | Переглядів: 584

16 червня 2016 року відбулося розширене засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Проводив засідання Президії голова районної ради Мисник О.П.

Запропонував головам постійних комісій районної ради на засіданнях комісій обговорити звіт голови районної державної адміністрації та визначитись з виступаючими по даному питанню.

Також проінформував по питанню порядку денного сесії «Про нову редакцію Статуту Комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» Менської районної ради».

З інформацією по питанню «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо змін у пенсійному законодавстві» перед присутніми виступила Тюшкевич Н.П.

Гаврись О.М., начальник Менського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області доповів по основні моменти питання «Про внесення змін до районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2014-2016 роки».

Корнієнко Н.І., головний лікар КЗОЗ «Менський ЦПМСД» виступила з інформацією по питанню «Про внесення змін до структури та статуту КЗОЗ «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги»».

Присутні розглянули питання порядку денного пленарного засідання «Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І квартал 2016 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» з інформаціями по яким виступила Булавка О.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Найбільше запитань присутніх викликав проект рішення по питанню «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Менська районна рада». В обговоренні питання взяли участь голова районної державної адміністрації Щукін В.М., представник редакції газети «Наше слово» Фурман А.В., депутати районної ради, члени Президії Мацішевська Л.В., Гайдукевич В.В., депутат Менської міської ради, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Карпенко О.П.

З цілим блоком питань порядку денного щодо внесення змін до Статутів загальноосвітніх закладів району перед присутніми виступив Ємець В.М.,начальник відділу освіти РДА. Як пояснив Віктор Миколайович, всі ці зміни вносяться через зміну назв населених пунктів або вулиць, на яких розміщені заклади освіти.

Також Ємець В.М. проінформував присутніх по питанню порядку денного «Про затвердження Перспективного плану створення освітніх округів та мережі опорних навчальних закладів Менського району».

З проектом рішення по питанню «Про внесення змін до районної Програми по наданню матеріальної допомоги жителям Менського району на 2016-2020 роки» присутніх ознайомив Роговенко В.І., начальник управління соціального захисту населення РДА. Депутат Мурований С.Г. вніс пропозицію доповнити даний проект рішення.

На засіданні Президії були розглянуті й інші питання порядку денного сесії.

Голова районної ради Мисник О.П. вніс на розгляд пленарного засідання питання «Про обрання заступника голови районної ради» та «Про оплату праці заступника голови районної ради».

Всі проекти рішень розміщені на веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи. Проекти рішень районної ради».

Після засідання Президії відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Після засідань постійних комісій продовжила роботу Президія районної ради. Голови постійних комісій озвучили результати попереднього розгляду питань порядку денного та пропозиції і зауваження, висловлені депутатами районної ради.