«    Березень 2024    »

Усе від жінки народилось в світі: і плин життя, й пекучий біль журби,… і це найкраще свято ранньої весни

7-03-2018, 13:09 | Розділ: Новини | Переглядів: 583

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в райдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому вшановували представниць прекрасної статі.

Зі святом весни чарівних жінок привітали голова райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник. Очільники району побажали, щоб у кожній жіночій долі було сонячно й затишно, подякували жінкам за мудрість і ніжність, материнство і за ту велику відповідальність, яка покладена на їх тендітні плечі.

Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження відзнаками кращих жінок району.

Присутні також мали змогу переглянути відеослайди про жінок, які працюють в різних сферах Менського району.

З нагоди Міжнародного жіночого дня:

Грамотою Верховної Ради України нагороджено

-БУЛАВКУ Оксану Михайлівну, начальника фінансового управління Менської районної державної адміністрації, за заслуги перед українським народом.

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю  нагороджено Губенко Ларису Степанівну, в.о. старости Киселівського старостинського округу.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено

- СОЛОМКО Тетяні Григорівні, завідувачу сектору управління персоналом апарату Менської районної державної адміністрації Чернігівської області, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено:

за професіоналізм, старанність, досягнуті успіхи в роботі:

- БРЕУС Надію Миколаївну, головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації

- ПОЛТОРАК Валентину Михайлівну, бухгалтера І категорії централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму районної державної адміністрації;

за професіоналізм, старанність, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди 50-річчя від Дня народження:

- СОБОКАР Наталію Василівну, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної ради нагороджено:

за сумлінну працю, значний внесок у розвиток освіти району:

- МОЛЬКО  Наталію Петрівну, провідного бухгалтера відділу освіти Менської районної державної адміністрації;

за сумлінну працю в освітянській галузі, значний внесок у розвиток освіти району, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді

- НЕСТЕРУК  Оксану Олексіївну, директора Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за багаторічну самовіддану працю, професіоналізм, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи

- МОСКАЛЬСЬКУ Лілію Леонідівну, провідного бібліографа Менської централізованої бібліотечної системи;

за багаторічну працю,  сумлінне виконання посадових обов’язків

- ТКАЧЕНКО Валентину Михайлівну, прибиральника службових приміщень Менського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.