Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

Тривають сходи територіальних громад в районі.

3-04-2018, 10:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 28

30 березня в с.Сахнівка відбулися загальні збори громадян за місцем проживання. Перед присутніми звітував Сахнівський сільський голова Віктор Джима, який у своєму виступі зазначив, що протягом звітного періоду зусилля виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради зосереджувались на здійсненні заходів по реалізації програм соціально-економічного, культурного розвитку території, наповнення бюджету, дотримання законності і правопорядку. В роботі зборів взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, депутати районної ради Анатолій Мироненко та Світлана Реус.

Жителі Сахнівки активно обговорювали та задавали питання щодо життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, проведення ямкового ремонту комунальних доріг та районної автомобільної дороги, заміни трансформаторної підстанції Менським РЕМ на більш потужну.

Голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін надалиі відповіді на запитання та запропонували шляхи вирішення проблем селян, зокрема проблема нестабільної та низької напруги в електричних мережах та можливості підвищення плати за оренду земельних ділянок селян.

Сахнівські аматори сцени порадували глядачів святковим концертом. Голова районної ради вручив Почесну грамоту районної ради чудовому колективу Сахнівських гармоністів, які є гордістю не тільки Менського району, але й всієї Чернігівської області.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.