Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (24)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Ліфт допомогатиме піднімати рівень менської лікарні

12-04-2017, 12:29 | Розділ: Новини | Переглядів: 167

Завдяки ініціативі головного лікаря Петра Хомрача та підтримці голови районної ради Олександра Мисника Менська ЦРЛ стала ще більш комфортною для своїх пацієнтів та працівників.

Вчора відбувся перший запуск ліфта, який був встановлений у приміщенні менської лікарні, але з моменту завершення будівництва чомусь так і не був запущений у експлуатацію.

– Не лише ліфт потрібен лікарні, – переконаний Олександр Мисник, – я не я буду, якщо не знайду кошти на МРТ. Наша лікарня має стати центром Північного госпітального округу і надавати медичні послуги на найвищому рівні.

Також Олександр Петрович повідомив про близький початок другої черги будівництва житла для медиків, яке він успішно лобіює в обласній раді. А сучасний ремонт будівель лікарні з термоізоляцією стін та повною заміною вікон має відбутися вже в цьому році.

– Головна цінність нашої лікарні – люди, – переконаний Олександр Мисник,- тому жити й лікувати наших людей медики мають в комфортих умовах, а за свою працю отримувати гідну зарплатню.

 

За матеріалами менського інтернет-порталу «Наше слово»

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.