«    Березень 2024    »

30 листопада 2012 року відбулася 13 сесія районної ради шостого скликання

30-11-2012, 15:41 | Розділ: Новини | Переглядів: 1204

30 листопада 2012 року відбулось пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке було ініційоване районною державною адміністрацією у зв’язку з необхідністю прийняти зміни до районного бюджету на 2012 рік.

На початку пленарного засідання депутати заслухали повідомлення голови Менської районної виборчої комісії Мороз Т.О., про заміщення депутата районної ради Тищенка П.Г., що достроково припинив повноваження. На підставах і в порядку, передбачених Конституцією та законами України, за рішенням територіальної виборчої комісії, обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати у виборчому списку місцевої організації партії. Відповідно до постанови районної виборчої комісії депутатом районної ради визнається наступний за черговістю депутат у виборчому списку районної організації політичної партії «Сильна Україна» - Шевченко Віктор Вікторович

Депутати розглянули питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року "Про районний бюджет на 2012 рік". З інформацією виступила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Булавка О.М.

Депутати також затвердили План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, як це передбачено Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», що вимагає прийняття такого Плану на наступний рік до 15 грудня поточного року. Планом передбачається прийняття у 2013 році рішення «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району». По даному питанню проінформував начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Лукаш Д.О.

З інформацією по питанню порядку денного "Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району" перед депутатами виступив головний лікар комунального закладу охорони здоров'я "Менська центральна районна лікарня", депутат Чернігівської обласної ради Хомрач П.П.

Він повідомив, що дане питання ініційоване центральною районною лікарнею і внесено районною державною адміністраціїє з метою забезпечення реалізації з 01 січня 2013 року на території району Закону України «Про екстрену медичну допомогу» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 листопада 2012 року № 407 «Про створення обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Головний лікар відповів на численні запитання депутатів про перспективи створення обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та його вплив на якість медичного обслуговування населення району.