20 червня 2013 року відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання.

20-06-2013, 17:04 | Розділ: Новини | Переглядів: 1099

Основним питанням пленарного засідання було питання "Про хід виконання районних Програм з питань охорони здоров'я (районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010 - 2013 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10.09.2010, районної Програми "Цукровий діабет" на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.06.2011, районної Програми «Запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки», затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2012, районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.06.2012, Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2012)".

З інформацією по даному питанню виступила Вахненко Л. Ф., заступник головного лікаря Менської центральної районної лікарні з медичного обслуговування населення. Вона детально зупинилася на ході виконання вищезгаданих програм, ознайомила депутатів з проблемами, що виникають в ході виконання вищезгаданих програм. Відповіла на запитання присутніх.

В обговоренні питання виступили депутати районної ради Булавко В.М., Єрмоленко В.М.

Литовченко Л.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації проінформував пристуніх по питанню порядку денного пленарного засідання "Про хід виконання рішення районної ради від 30 грудня 2010 року "Про районну Програму роботи з обдарованою молоддю на 2011 - 2015 роки".

Булавка О.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомила присутніх з питаннями порядку денного сесії "Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І квартал 2013 року" та "Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року "Про районний бюджет на 2013 рік".

Роговенко В.І., начальник управління праці та соціального захисту населення виступив з інформацією по питанню порядку денного сесії "Про Програму зайнятості населення Менського району на період до 2017 року". Зупинився на основних положеннях та показниках програми.

Ємець В.М., завідуючий сектором у справах сім’ї молоді та спорту Менської райдержадміністрації ознайомив присутніх з інформацією по питанню "Про районну Програму на 2013-2015 роки із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа". Наголосив на важливості прийняття даної програми в питаннях соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Корнієнко П.В., мисливствознавець Менського відділення мисливсько-рибальського підприємства Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок проінформував про основні положення Програми розвитку мисливського господарства Менського району на 2013-2015 роки.

В обговоренні даного питання виступили депутати районної ради Костенко М.І., Мироненко А.І., Кіндер В.М., депутат Чернігівської обласної ради Бутенко О.І., Макошинський селищний голова Кравцов В.М., Лісківський сільський голова Лавський М.І.

Хомрач П.П., головний лікар Менської центральної районної лікарні доповів по питанню "Про створення комунального закладу охорони здоров'я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради". Докладно пояснив необхідність створення такого закладу та запропонував варіанти вирішення проблемних питань, що виникають в процесі створення.

Дане питання викликало жваве обговорення серед депутатів з висловленням протилежних думок. В обговоренні виступили депутати районної ради Мацішевська Л.В., Леоненко В.М., Булавко В.М., Кіндер В.М., Корнієнко Н.І., Соломко А.І., Авраменко А.М.

Після поіменного голосування рішення було прийнято.

Корнієнко Н.І., головний лікар Макошинської районної лікарні №2 проінформувала депутатів по питанню "Про Програму місцевих стимулів для медичних працівників Менського району на 2013-2016 роки».

Сесія також розглянула й інші питання порядку денного сесії, зокрема "Про роботу депутатів Менської районної ради VI скликання у виборчих округах", "Про звільнення директора Менського районного радіомовлення", "Про звіт про роботу тимчасових контрольних комісій районної ради", "Про надання дозволу КП «Менарайкомунпослуга» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району", "Про надання дозволу Менській ЦБС на передачу в оренду приміщення", "Про надання дозволу Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка на передачу в оренду приміщення шкільного буфету", "Про надання дозволу Менській районній гімназії на передачу в оренду приміщення гімназійного буфету".

Всього депутатами районної ради розглянуто 17 різнопланових питань, по кожному з них винесено рішення.