Козацький волейбол у Покровському

24-04-2018, 09:00 | Розділ: Новини | Переглядів: 401

Хтось з видатних волейболістів сказав, якщо між підлогою майданчика та м’ячем можливо просунути руку – матч ще не програно! Переглядаючи матчі з волейболу в с. Покровському – це сказано саме про наших хлопців.

21 квітня на запрошення активної молоді с. Покровського та в рамках підтримки спорту в сільській місцевості на території спортивної зали Покровської ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу, у якому прийняли участь команди з селища Березна, сіл Киселівки та Покровського і збірна команда учасників АТО, державних службовців, органів місцевого самоврядування та учнів Покровської ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Турнір проводився за принципом всі-зі-всіма, що значно порадувало вболівальників та шанувальників команд, оскільки фактично до останнього матчу залишалася інтрига розподілу призових місць. Цікаво, що практично у всіх двобоях переможець визначався лише у третьому періоді, а рахунки йшли далеко за 25 очок.

За результатами гри перемогу здобули господарі майданчику - хлопці з с. Покровського, друге місце вибороли волейболісти із Березни, третє місце здобула юна команда з с. Киселівки, замикають турнірну таблицю - збірна команда учасників АТО та державних службовців.

У ході заходу перший заступник голови Менської райдержадміністрації Сергій Мурований разом із учасниками змагань обговорив цілий ряд питань розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості.

Щиро вітаємо волейболістів з перемогою! Бажаємо учасникам та вболівальникам вдалого літнього сезону цього року.

Турнір відбувся за підтримки Менської районної державної адміністрації, Покровської сільської ради та Покровської ЗЗСО І-ІІІ ступенів.