Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

"Олімпійський день" у смт. Березна

13-06-2018, 14:45 | Розділ: Новини | Переглядів: 22

12 червня в рамках організації дозвілля та відпочинку в пришкільних таборах з денним перебуванням та святкування «Олімпійського дня» для наших молодших школярів на території стадіону Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Віділенням НОК України в Чернігівській області та при підтримці Менської районної державної адміністрації був проведений видовищний спортивно-масовий захід.

Вихованці 5 шкіл нашого району проявили себе в різних естафетах.

За підсумками показаних результатів переможцем виявилась команда Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів та Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно.

Всі учасники змагань отримали медалі, грамоти та пам’ятні знаки від Віділення НОК України в Чернігівській області.