Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Голова районної ради Олександр Мисник провів робочу нараду з обговорення питання майбутньої передачі Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

11-06-2018, 15:07 | Розділ: Новини | Переглядів: 48

Сьогодні, 11.06.2018, голова районної ради Олександр Мисник провів робочу нараду з обговорення питання майбутньої передачі Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Менського району у комунальну власність Менської об'єднаної територіальної громади, а також щодо передачі частини майна, яке перебуває в оперативному управлінні закладу, в оперативне управління господарської групи відділу освіти для забезпечення відповідними послугами тих населених пунктів, які не увійшли до ОТГ. Дане питання пропонується до  розгляду тринадцятої сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 12.06.2018.

Робоча нарада була ініційована постійними комісіями районної ради.

В роботі наради взяли участь голови постійних комісій районної ради Наталія Боюн, Леонід Литовченко, Анатолій Мироненко, Надія Тюшкевич, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської РДА Віктор Ємець, директор Степанівського МНВК Леонід Шестаковський, представники Менської міської ради.

В ході обговорення було заслухано Леоніда Шестаковського, який охарактеризував стан справ у закладі, висловив власну позицію щодо можливого розподілу майна, зауважив, що не заперечує проти передачі автобусів, але виявив застереження щодо передачі тракторів.

Голова райдержадміністрації Валерій Щукін надав пояснення щодо необхідності такого розподілу майна: передача його у перспективі до Березнянської ОТГ. Наразі, автобуси, що пропонується залишити у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району, здійснюють підвезення учнів у тих населених пунктах, які не увійшли в об’єднання. Планується, що у подальшому автотранспорт буде передано в оренду на пільгових умовах Степанівському МНВК.

Голова районної ради Олександр Мисник запропонував представникам міської ради підготувати лист, у якому висловити позицію щодо майбутньої побудови відносин з районною владною ланкою з приводу використання автотранспорту.

Проекти рішень розміщено на офіційному веб-сайті Менської районної ради http://mena-rada.gov.ua в розділі «Офіційні документи»

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.