29
30

Наші партнери

14-05-2012, 10:11 | Розділ: Новини | Переглядів: 1347

12 травня на стадіоні імені Ю.Гагаріна в м.Чернігів відбулася друга обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад Чернігівщини.

До учасників змагань та глядачів з напутнім словом звернулися заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та депутат обласної ради, перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко. Збірна депутатів Менського району, очолювана головою районної ради Володимиром Невжинський, була представлена в усіх видах змагань – міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та більярд.

До складу збірної депутатів району ввійшли:

- заступник голови районної ради Віктор Лях, депутати районної ради Микола Возіян, Станіслав Галенко, Анатолій Горчинський, Станіслав Гузь, Василь Єрмоленко, Тетяна Кручко, Людмила Мацішевська, Віктор Нагорний, Надія Тюшкевич, Валерій Щукін.

- заступник Менського міського голови Юрій Стальниченко, депутати Менської міської ради Олександр Верік, Олександр Мінець, Ігор Білогуб.

- депутати Макошинської селищної ради Микола Ніколаєць, Василь Циганок, Олексій Сушко.

- Березнянський селищний голова Володимир Павленко,

- Данилівський сільський голова Володимир Скляр.

Збірна депутатів району у загальному підсумку виборола 10 місце серед 23 збірних команд області. Серед здобутків збірної — п'яте місце у змаганнях з шахів серед чоловіків, яке здобув заступник Менського міського голови Юрій Стальниченко, 9 місце з волейболу, 13 місце з міні-футболу, 13 місце з шашок, 10 місце з настільного тенісу, 9-16 місце з більярду.

Здобути почесні призи у суперництві з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу шахів, шашок та більярду прагнули команди з усіх районів та міст області. А перемогли найсильніші. У загальнокомандному заліку першість здобув Срібнянський район, другими стали ріпкинці, а бронзовим призером Спартакіади - команда обласного центру.