21 травня у Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулася IX-та обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

22-05-2019, 10:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 419

Розпочалися старти традиційним почесним парадом 16-ти збірних команд місцевих рад Чернігівщини на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, головним суддею змагань Петром Лобасом та підняттям Державного прапора України.

До учасників спортивного заходу із привітаннями звернулися перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, які в своїх виступах висловили сподівання, що депутати, маючи активну життєву позицію, гідно захищатимуть честь своїх районів і територіальних громад, продемонструють командну гру, чудову фізичну форму та багатий особистий спортивний потенціал.

Далі вболівальники та гості справжнього спортивного свята стали свідками цікавих та безкомпромісних змагань з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

До складу команди Менського району ввійшли голова районної ради Наталія Боюн, депутати районної ради Сергій Мурований, Володимир Біленький, Костянтин Ніколайчик, Сергій Москаленко, Тетяна Олещенко, Михайло Руденко, Володимир Таргонський, Данилівський сільський голова Володимир Скляр, Березнянський селищний голова Ольга Романченко, депутати Березнянської селищної ради Ніна Лагунець та Олександр Заїко, депутат Покровської сільської ради Сергій Труба. Команда району була представлена в усіх видах змагань, де показала справжню командну гру та бійцівський характер.

Завершилися змагання блискучою перемогою команди Борзнянського району. Спортивну конкуренцію лідеру змагань склали команди Ріпкинського та Бобровицького районів, які за кількістю набраних очок завоювали відповідно друге та третє місця.

Переможці IX-ї обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад представлять Чернігівщину на Всеукраїнському рівні.