«    Травень 2024    »

Розвиток малого та середнього підприємництва, проходження оздоровчої кампанії та соціальний захист осіб з інвалідністю

4-12-2019, 14:47 | Розділ: Новини | Переглядів: 199

Такими були головні теми засідання Колегії райдержадміністрації, яку провів учора голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017 – 2020 роки проінформувала головний спеціаліст відділу економічного та агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тетяна Карпенко.

У підсумку обговорення даного питання Валерій Щукін відмітив, що на сьогоднішній день у фінальній стадії завершення реалізація проектів 2019 року, які фінансуються за кошти ДФРР у співфінансуванні із місцевим бюджетом – побудова 6-ти квартирного житлового будинку для медиків та встановлення комп’ютерного томографа у Менській ЦРЛ і що вже розпочато підготовку проектів на 2020 рік. Також наголосив на завершенні в наступному році процесу об’єднання територіальних громад.

На Колегії також було обговорено реалізацію в районі плану заходів щодо виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року». У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Роговенко зупинився на основних заходах по соціальній захищеності осіб з інвалідністю. У ході розгляду було піднято питання щодо можливості зниження собівартості утримання одиноких, непрацездатних громадян у Стольненському стаціонарному відділенні, які зареєстровані поза межами Менської ОТГ. Голова райдержадміністрації рекомендував селищному та сільським головам спільно з міською радою обговорити можливість здешевлення собівартості утримання підопічних у даному стаціонарному закладі.

Про підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року на території Менського району проінформував начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець. У підсумку обговорення проходження оздоровчої кампанії Валерій Щукін акцентував увагу голів територіальних громад на необхідності виділення певного фінансування із сільського бюджету на оздоровлення дітей у пришкільних таборах, що дасть можливість покращити відпочинкові послуги у плані харчування та дозвілля.

Після розгляду питань порядку денного членами Колегії були прийняті відповідні рішення.