30 жовтня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації та семінарське навчання для голів територіальних громад району

30-10-2013, 15:22 | Розділ: Новини | Переглядів: 885

30 жовтня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Анатолій Соломко.

Було розглянуто ряд питань. Зокрема: Про стан ринку праці та виконання Програми зайнятості населення району присутніх проінформувала директор районного центру зайнятості Тамара Кот.

Про дотримання вимог законодавства щодо експлуатації полігонів, сміттєзвалищ та поводження з твердими побутовими відходами на території району інформував начальник сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Андрій Ющенко. У ході обговорення даного питання взяв участь голова районної ради Володимир Невжинський. Він запропонував не розширювати площі для сміттєзвалищ, а ефективно використовувати ті, які вже існують на території району.

Відповідно до порядку денного також були розглянуті питання, що стосувалися стану виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначеними законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення, запити депутатів усіх рівнів, роботи зі зверненнями громадян.

За результатами обговорення питань прийняті відповідні розпорядження.

Після закінчення колегії відбулося семінарське навчання з міським, селищними, сільськими головами, яке провів голова районної ради Володимир Невжинський.

З питанням "Про деякі питання земельного законодавства та порядок виділення земельних ділянок" голів місцевих територіальних громад ознайомив Владислав Кочубей, начальник відділу Держземагенства у Менському районі.

Директор комунального закладу Менська централізована бібліотечна система Інна Дудко виступила перед присутніми з питанням про надання інформації до книги "Менщина".