«    Травень 2024    »

З нагоди Дня захисника України

12-10-2018, 12:07 | Розділ: Новини | Переглядів: 415

Сьогодні, у переддень свята - Дня захисника України та Дня українського козацтва, в адміністративному приміщенні районної ради відбулись урочисті заходи.

Вітаючи учасників урочистих зборів зі святом, голова районної ради Олександр Мисник слова шани і поваги адресував військовослужбовцям, добровольцям - усім, хто бере участь в антитерористичній операції на сході України. Він побажав мирного неба над нашою Україною, міцного здоров’я, добробуту, затишку, світлого майбутнього. Особливі слова подяки висловив матерям загиблих героїв.

Під час урочистих зборів були вручені Відзнаки Президента України "За участь в антитерористичній операції".

Посмертно нагороджено:

- Бурлака Миколу Михайловича;

- Головатого Максима Сергійовича;

- Андрейченка Максима Павловича;

- Жеребила Вадима Володимировича;

- Титаренка Сергія Миколайовича;

- Шумейка Олександра Вікторовича;

- Ільчишина Олександра Михайловича;

- Уткіна Олександра Анатолійовича;

Нагороди вручені матерям загиблих.

Також Відзнаки Президента України отримали:

- Кий Ігор Валерійович;

- Білець Микола Анатолійович;

- Русу Роман Вікторович;

- Новик Іван Григорович;

- Степанюк Григорій Улянович.

З нагоди свята Олександр Мисник вручив учасникам антитерористичної операції почесні грамоти. Зокрема, почесною грамотою Чернігівської обласної ради за високий професіоналізм, сумлінну працю в органах виконавчої влади та з нагоди Дня захисника України нагороджено Мурованого Сергія Григоровича, першого заступника голови Менської районної державної адміністрації.

За багаторічну службу в правоохоронних органах, сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків та з нагоди Дня захисника України Почесною грамотою Менської районної ради нагороджено:

- майора поліції Євтухова Дениса Олексійовича, старшого слідчого слідчого відділу Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області;

- лейтенанта поліції Вороб’я Володимира Ілліча, інспектора сектору реагування патрульної поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Учасники зборів поклали квіти на Алеї Героїв.