«    Травень 2024    »

Урочистості з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України

23-08-2018, 16:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 546

З нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України 23 серпня у адміністративному приміщенні районної ради зібрались керівники району, представники трудових колективів, громадськість. З нагоди свят відбулись урочисті збори, учасників яких вітали голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін.

Звертаючись до присутніх з вітальними словами з нагоди великих державних свят, Олександр Мисник, зокрема, зазначив, що сьогодні, 23 серпня, вшановується один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України. Під своїм знаменом український народ відтворив віковічну мрію про незалежність Української держави. То ж необхідно ще більше згуртуватися, підтвердити і відстояти свій вибір, своє право вільно жити на нашій святій українській землі і бути гордим тому, що ми українці.

Ведуча заходу Антоніна Гуторова нагадала про основні віхи становлення незалежності нашої країни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто навіки залишився на полі бою, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність на сході України: Миколи Бурлака, Сергія Титаренка, Олександра Уткіна, Максима Андрейченка, Вадима Жеребила, Максима Головатого, Олександра Шумейка та Олександра Ільчишина.

З нагоди 27-ої річниці незалежності України Почесними грамотами та подяками районної ради були відзначені кращі працівники різних галузей району:

- Дей Ірина Валеріївна, сестра медична КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня»;

- Демиденко Олександр Миколайович, майор поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції № 4 Менського відділу поліції;

- Ситник Ніна Михайлівна, провідний бухгалтер КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня»;

- Скоробагатько Любов Володимирівна, вчитель української мови та літератури Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Супрун Наталія Анатоліївна, спеціаліст відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації;

- Царенко Світлана Володимирівна, бухгалтер КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Шугалія Наталія Володимирівна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Менського центру зайнятості;

- Василенко Інна Анатоліївна, головний спеціаліст Менського районного військового комісаріату;

- Данилко Сергій Миколайович, старший лейтенант, командир військової частини А 7333;

- Кобець Михайло Миколайович, водій автотранспортних засобів Менського відділу поліції;

- Коваленко Сергій Володимирович, старший сержант поліції Менського відділу поліції;

- Поліщук Світлана Анатоліївна, лаборант клініко-діагностичної лабораторії КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня»;

- Смолко Леся Миколаївна, статистик медичний КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Травіна Оксана Дмитрівна, молодша медична сестра КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» .