«    Грудень 2018    »

«Хоробрі серця...»

Вже п’ятий рік Україна молиться за наших захисників та мирне небо. Майже кожну родину, так чи інакше, обпалило полум’я військових дій. Слова «Слава Україні – Героям слава!» набуло нового і особливого змісту.

Сьогодні, із метою належного відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера, у приміщенні Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся урочистий захід «Хоробрі серця...». Вся концертна програма була пройнята патріотичністю, любов’ю та повагою до українських воїнів і волонтерів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

06 грудня в Чернігові відбулося засідання Ради регіонального розвитку області.

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів. В роботі засідання ради регіонального розвитку області взяли участь голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

З нагоди Дня Збройних Сил України

Сьогодні, з нагоди відзначення 27-ї річниці створення Збройних Сил України, голова районної ради Наталія Боюн, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районного військового комісаріату, громадськість поклали квіти до Алеї Героїв та обеліска Слави.

Учасники заходу схилили голови та вшанували пам’ять героїв усіх часів, які віддали своє життя за Україну.