«    Травень 2024    »

Колегія райдержадміністрації за шкільною партою

25-01-2019, 16:44 | Розділ: Новини | Переглядів: 460

Сьогодні, голова районної ради Наталія Боюн взяла участь у роботі виїзного засідання Колегії районної державної адміністрації, яке відбулось на базі Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основна тема обговорення – реалізація державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Перед початком засідання члени Колегії відвідали фрагмент уроку у першому класі НУШ. Спочатку для гостей була запропонована руханка, а потім вони на власні очі переконались, як відбувається процес навчання школярів першого класу у створеному інноваційному середовищі. Учасники Колегії також відвідали другий та четвертий класи початкової школи та відремонтований спортивний зал.

Під час засідання начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Ємець проінформував присутніх про впровадження основних засад НУШ в освітній процес. В своєму виступі він окреслив основні шляхи реалізації НУШ в закладах загальної середньої освіти району та основні вимоги до професійних та особистісних якостей вчителів в умовах Нової української школи. У процесі обговорення директор Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Давиденко поділилася планами на майбутнє – це і створення ресурсного класу, як одного із аспектів інклюзивної освіти та облаштування утеплених туалетів.

Про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2018 рік доповіла перед присутніми директор терцентру Галина Лисенко.

По закінченні засідання Колегії Благочинний Менського району УПЦ КП Володимир Шемендюк та представники релігійної громади Покровського висловили своє прагнення щодо об’єднання з парафіянами УПЦ МП та створення єдиної помісної церкви.