«    Травень 2024    »

Про підсумки роботи культурної сфери району за минулий рік та профілактика домашнього насильства

26-02-2020, 15:02 | Розділ: Новини | Переглядів: 248

Такими були основні теми засідання Колегії районної державної адміністрації, яку провів сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований. В роботі засідання взяла участь голова районної ради Наталія Боюн.

Про організацію заходів з метою профілактики вчинення домашнього насильства проінформував начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець. Було відмічено, що насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У своїй доповіді Віктор Миколайович охарактеризував види домашнього насильства та проведені заходи різного спрямування по профілактиці та недопущення таких ганебних явищ по агресивному поводженню в домашньому середовищі. У співдоповіді з даного питання директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василь Ворона поінформував присутніх про роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

У підсумку обговорення було зазначено на необхідності посилення взаємодій всіх суб’єктів соціальної роботи, направленої на профілактику та раннє виявлення ознак насильства в сім’ї. Особливо наголошувалось на співпраці з органами місцевого самоврядування та Менським відділом поліції Головного управління національної поліції у Чернігівській області по фактам виявлення насильства в сім’ї та відповідного реагування на них.

Про стан проведеної роботи у галузі культури за 2019 рік проінформував завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Олександр Карпенко. Зокрема, мова йшла про проведення закладами культури мистецьких, патріотичних, дозвіллєвих заходів, про роботу бібліотек та Березнянського краєзнавчого музею, про здобутки вихованців та викладачів КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім.. Г.Г. Верьовки». Не залишилось поза увагою і пророблена робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів культури району. Також були окреслені основні завдання на 2020 рік.

По усіх розглянутих питаннях члени Колегії райдержадміністрації прийняли відповідні рішення.