«    Травень 2024    »

Про надання соціальних послуг та профілактичну роботу із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах

20-02-2019, 12:42 | Розділ: Новини | Переглядів: 346

Такою була основна тема наради, яку провів сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Щукін з керівниками соціальних установ і служб району. У роботі наради взяла участь голова районної ради Наталія Боюн.

Зокрема, йшлося про постійне обстеження умов проживання дітей, своєчасне взаємоінформування між відповідними службами з метою недопущення нещасних випадків, які можуть бути наслідком неналежного виконання батьками їх обов’язків.

Окремо було вказано на проведення спільної роботи соціальних служб району із органами місцевого самоврядування по своєчасному виявленню сімей, які потребують уваги, наданні допомоги та постійного контролю.

У зв’язку з надзвичайною подією, що сталася в районі – загибеллю трьох малолітніх дітей на пожежі - доручено розробити відповідний графік профілактичних рейдів та провести обстеження неблагополучних родин. А службі у справах дітей райдержадміністрації - вкотре провести навчання для голів територіальних громад, керівників закладів освіти, правоохоронних органів, соціальних служб з метою відпрацювання чіткого алгоритму взаємодії по виявленню та наданню допомоги нужденним сім’ям з дітьми.

Також була заслухана інформація начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Роговенка про зміни та особливості виплати субсидій («монетизацію») громадянам за житлово-комунальні послуги у готівковій та грошовій формах через органи Пенсійного фонду України і АТ «Ощадбанк».