«    Грудень 2019    »

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни, як незалежної держави, тісно пов’язане з розвитком місцевої ініціативи та відповідальності кожного з нас за долю свого рідного краю. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за плідну працю, за високий професіоналізм, відповідальність у здійсненні своїх повноважень.

У районі вшанували волонтерів та воїнів Збройних Сил України

Сьогодні, з нагоди відзначення 28-ї річниці Дня Збройних Сил України, рідні та близькі загиблих воїнів АТО, бойові побратими, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадськість міста поклали квіти до Алеї Героїв та обеліска Слави.

Далі урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України продовжились у приміщенні центральної районної бібліотеки. Ці два свята для української держави стали невід’ємними один від одного. Адже завдяки потужної армії волонтерів вистояло і українське військо, стримуючи східного агресора.

Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Завтра в Україні будуть відзначати державне свято - День місцевого самоврядування. Сьогодні, як ніколи, Україні потрібне згуртування. Адже лише у єдності зможемо досягти кращого життя. Місцеве самоврядування – є основою такого згуртування, так як є найближчим до людей. Дане свято має стосунок до кожного: кожного села, селища, міста, кожного їх мешканця.

З нагоди свята в районній раді проведено урочисті збори. З теплими словами вітань до учасників урочистостей звернулися голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Олексій Прищепа з Мени став переможцем обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування у номінації «Відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет»

Вже другий рік поспіль напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні у Чернігівській обласній раді підбили підсумки обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Цьогоріч володарів премії та дипломів переможців — дев’ятеро.

Загалом на розсуд журі, яке згуртувало професійних журналістів, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради, представників ОДА та громадськості, надійшло 20 творчих робіт. Лідером за кількістю надісланих матеріалів на відміну від минулого року стала номінація «Публікація у друкованих ЗМІ», де було представлено 10 робіт.

Шановні учасники АТО/ООС, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Сьогодні ми віддаємо шану і повагу військовослужбовцям, які боронили і боронять східні кордони нашої держави, демонструючи відвагу, героїзм та бойову майстерність.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Низько вклоняємося кожній родині, яка сьогодні чекає на повернення до дому своїх близьких. Висловлюємо окрему подяку активістам волонтерського руху, які постійно підтримують наших воїнів.