12 червня 2013 року відбулися засідання Президії та постійних комісій районної ради

13-06-2013, 11:04 | Розділ: Новини | Переглядів: 1229

12 червня 2013 року у районній раді відбулось засідання Президії та постійних комісій.

У засіданні Президії взяли участь представники установ та закладів, якими були ініційовані питання до розгляду на пленарному засіданні сесії.

Члени Президії розглянули питання порядку денного наступної сесії, яка відбудеться 20.06.2013.

Хомрач П.П., головний лікар Менської центральної районної лікарні доповів по питанню "Про створення комунального закладу охорони здоров'я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради". Докладно пояснив необхідність створення такого закладу та запропонував варіанти вирішення проблемних питань, що виникають в процесі створення.

В обговоренні інформації з даного питання виступили депутати районної ради: Мацішевська Л.В., Довгий М.О., заступник голови райдержадміністрації Мисник О.П.

Президія вирішила доручити районній державній адміністрації доопрацювати існуючий проект рішення, або напрацювати альтернативний.

З інформацією по питанню "Про хід виконання районних Програм з питань охорони здоров'я (районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010 - 2013 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10.09.2010, районної Програми "Цукровий діабет" на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.06.2011, районної Програми «Запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки», затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2012, районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.06.2012, Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2012)" виступила Вахненко Л. Ф., заступник головного лікаря Менської центральної районної лікарні з медичного обслуговування населення. Ознайомила членів Президії з проблемами, що виникають в ході виконання вищезгаданих програм.

Литовченко Л.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації коротко проінформував членів Президії по питанню порядку денного "Про хід виконання рішення районної ради від 30 грудня 2010 року "Про районну Програму роботи з обдарованою молоддю на 2011 - 2015 роки".

Булавка О.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомила присутніх з питаннями порядку денного "Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І квартал 2013 року" та "Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року "Про районний бюджет на 2013 рік".

Корнієнко П.В., мисливствознавець Менського відділення мисливсько-рибальського підприємства Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок коротко проінформував про основні положення Програми розвитку мисливського господарства Менського району на 2013-2015 роки, проект якої пропонується до розгляду депутатів на сесії.

Кіндер В.М., депутат районної ради, голова тимчасової контрольної комісії прозвітував про роботу тимчасових контрольних комісій районної ради. Було вирішено доручити виконавчому апарату розробити проект рішення з даного питання.

Президія також розглянула й інші питання порядку денного сесії, зокрема "Про роботу депутатів Менської районної ради VI скликання у виборчих округах", "Про Програму зайнятості населення Менського району на період до 2017 року", "Про районну Програму на 2013-2015 роки із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа", "Про звільнення директора Менського районного радіомовлення".

Президія районної ради також розглянула питання щодо роботи робочої групи, що строювалась розпорядженням голови районної ради від 12.04.2013 № 16 з метою вивчення стану справ у їдальні Синявської загальноосвітньої школи І-ІП ст.. З даного питання виступив керівник групи Довгий Микола Олександрович, депутат районної ради, член постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об'єктами комунальної власності. Повідомив, що робоча група працювала над проблемою, оглядала об’єкт. Є певні напрацювання для вирішення питання. Запропонував доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації спільно з Синявським сільським головою вирішити питання ремонту покрівлі шкільної їдальні Синявської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Про подання прокуратури району та рекомендацію постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Також Лукаш Д.О., начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради проінформував присутніх про суть подання прокуратури району з питання дотримання екологічного законодавства та про рекомендацію постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Після першої частини засідання Президії були проведені засідання постійних комісій районної ради. У другій частині засідання Президії районної ради були опрацьовані, пропозиції, висловлені депутатами на засіданні постійних комісій.

По результатах розгляду питань порядку денного засідання Президією прийнято відповідне рішення.