«    Травень 2024    »

Розширене засідання Президії Менської районної ради організації ветеранів України.

18-06-2020, 15:10 | Розділ: Новини | Переглядів: 475

17 червня 2020 року в приміщенні Менської районної ради відбулося розширене засідання Президії Менської районної ради організації ветеранів України.

Перед початком засідання відбулося покладання квітів до Обеліска Слави на Алеї Героїв задля вшанування загиблих воїнів під час другої світової війни.

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Наталія Боюн, голова районної державної адміністрації Євген Соловйов, представник міністерства у справах ветеранів Оксана Петренко, голова Чернігівської обласної ради ветеранів України Анатолій Скуратович, секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко та ін..

Голова районної ради організації ветеранів України Раїса Москальська проінформувала присутніх про роботу організації. В обговоренні виступив голова обласної організації ветеранів України Анатолій Скуратович, який відмітив, що Менська районна ветеранська організація одна з найкращих в області. Нещодавно на базі Менської ветеранської організації було підписано договір про співпрацю з Гомельською обласною організацією ветеранів Білорусі. Подякував керівництву району за всебічну підтримку ветеранського руху.

Після засідання учасники відвідали селище Макошине, де відвідали місцевий музей. Керівнику місцевої первинної ветеранської організації Лідії Обушній головою обласної організації Анатолієм Скуратовичем була вручена Почесна грамота.

Також відвідали ветерана Другої світової війни Василя Ярину, якому представник міністерства у справах ветеранів України Оксана Петренко урочисто вручила Почесну грамоту міністерства.