«    Травень 2024    »

Учнів Березнянської мистецької школи ім. Г.Г.Верьовки нагородили почесними відзнаками

7-10-2020, 15:02 | Розділ: Новини | Переглядів: 655

6 жовтня голова РДА Євген Соловйов спільно із головою районної ради Наталією Боюн відвідали комунальний заклад «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки» Менської районної ради.

У ході візиту керівники району привітали вихованців музичного навчального закладу із 100-річним ювілеєм мистецької школи та подякували їм за те, що вони є гідними продовжувачами справи видатного земляка – Григорія Верьовки. Кращим учням були вручені Почесні подяки районної державної адміністрації та районної ради, подарунки і солодощі.

Довідково.

У Березнянській мистецькій школі ім.Г.Г.Верьовки навчається 138 дітей.

Навчання проводиться у класах фортепіано, баян(акордеон), бандури, духових інструментів, домри, сольного співу. У 2019 відкрився клас хореографії.

За останні 2-3 роки значно покращилась робота комунального закладу мистецька школа «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки», вихованці та викладачі якої на високому професійному рівні достойно представляють Менщину на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях, займаючи призові місця та гран-прі.

У школі створені та діють такі творчі колективи як:

- ансамбль бандуристів «Вишиваночки» (керівник Приходько Л.Ф.);

- вокальний ансамбль «Радість» (керівник Саченко Т.Г.);

- вокальний ансамбль «Струни серця» (керівник Саченко Т.Г.);

- інструментальний ансамбль викладачів (керівник Маркович Г.В.);

- тріо викладачів (керівник Нижник Л.В.);

- вокально-інструментальний ансамбль викладачів (керівник Саченко М.А.).

Деякі випускники школи продовжують навчання в Чернігівському музичного коледжу ім. Л.Ревуцького та Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. М. Заньковецької.