Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

1 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

1-11-2013, 14:48 | Розділ: Новини | Переглядів: 558

 

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія і важкі завдання: турбота про соціальні потреби різних верств населення. Тисячі людей відчувають турботу соціальних працівників, їх увагу і доброзичливість, адже вони щодня допомагають їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізують активну соціальну політику держави.

До численної армії таких працівників належать працівники управління Пенсійного фонду України в Менському районі, Менського районного центру зайнятості, управління соціального захисту Менської райдержадміністрації, Менського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного відділення фонду соціального захисту з тимчасової втрати працездатності, районного відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

З нагоди дня соціального працівника 01 листопада в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи. Соціальних працівників вітали голова районної ради Володимир Невжинський та перший заступник голови райдеражміністрації Володимир Василенко.

Вони побажали соціальним працівникам здоров'я і наснаги, оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей,

Найкращим працівникам були вручені почесні відзнаки районної ради та районної державної адміністрації.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.