Шана тим, хто опікується найвразливішими категоріями населення

4-11-2016, 15:23 | Розділ: Новини | Переглядів: 157

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, дітей і молоді, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

4 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

З професійним святом соціальних працівників вітали голова районної ради Олександр Мисник та в.о.голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

У своъх виступах висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю, реалізуючи державну політику з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики, керівники району нагородили кращих представників соціальної сфери відзнаками обласного та районного ґатунку.

Аматори сцени подарували присутнім номери художньої самодіяльності, створивши в залі теплу атмосферу.