20 грудня в залі засідань районної ради відбувся семінар на тему "Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції"

20-12-2013, 14:58 | Розділ: Новини | Переглядів: 941

20 грудня 2013 року в залі засідань Менської районної ради в рамках навчання в Школі місцевого самоврядування відбувся семінар на тему "Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції" за участю представників Чернігівського національного технологічного університету.

В роботі семінару взяли участь:

- голова районної ради Невжинський В.М.;

– перший заступник голови районної державної адміністрації Василенко В.У.;

– представники Чернігівського національного технологічного університету:

- Акименко А.М., декан факультету менеджменту та підприємництва, кандидат філософських наук, доцент,

- Бердник І.В., кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Чернігівського національного технологічного університету,

- Головко М.Б., кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Чернігівського національного технологічного університету,

- Крук О.І., завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, Чернігівського національного технологічного університету;

– працівники виконавчого апарату районної ради;

– працівники районної державної адміністрації;

– посадові особи територіальних органів державної виконавчої влади;

– депутати Менської районної ради;

– голови та секретарі місцевих рад району;

– керівники підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад району;

На початку семінару із вступним словом до присутніх звернувся голова районної ради Невжинський В.М. Кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Чернігівського національного технологічного університету Бердник І.В. виступила перед присутніми з інформацією по питанню "Відповідальність за корупційні діяння: проблемні питання".

По питанню "Практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства" перед присутніми виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Чернігівського національного технологічного університету Головко М.Б.

"Про діяльність Чернігівського національного технологічного університету" слухачам семінару розповіли декан факультету менеджменту та підприємництва, кандидат філософських наук, доцент Акименко А.М. та завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Крук О.І.

Підбив підсумки семінару голова районної ради Невжинський В.М.