З повагою і гордістю до захисників України

13-10-2015, 16:38 | Розділ: Новини | Переглядів: 950

На виконання Указу Президента України № 497 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, у Менському районі пройшло ряд заходів.

До обеліска Слави вшанувати захисників України прийшли керівництво району та міста, представники установ, організацій, ветерани та громадськість. Вони поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто боровся за свободу Україну в різні часи її історії.

Представники влади та військкомату відвідали також місця поховання семи загиблих учасників антитерористичної операції на сході України, поклали на могили квіти.

Цього дня у районному будинку культури відбувся святковий концерт - творчі колективи та самодіяльні митці вкотре продемонстрували свою виконавську майстерність, різножанровий репертуар, вкладали у свої виступи тепло сердець.

З нагоди свята від органів виконавчої влади демобілізовані Збройних сил України отримали вітальні листівки.

В освітніх закладах району пройшли урочисті лінійки, години спілкування, вечори пам’яті, зустрічі з ветеранами війни та представниками ветеранських організацій; у бібліотеках створені виставки експозицій художньої та інформаційно-довідкової літератури, присвячені Дню захисника України.

13 та 14 жовтня відповідні заходи за окремими тематичними планами пройдуть в усіх територіальних громадах району.

З повагою і гордістю до захисників України
  • На Менщині святкували
  • З повагою і гордістю до захисників України
  • З нагоди Дня захисника України
  • У Мені вшанували пам'ять захисників України
  • З повагою і гордістю до захисників України
  • З повагою і гордістю до захисників України!
    З повагою і гордістю до захисників України.