До відома депутатів Менської районної ради шостого скликання

19-11-2015, 15:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 670

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до абзацу другого частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», яка є чинною на даний час, суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.

Вказані положення стосуються депутатів районної ради шостого скликання, які не отримали мандат за результатами місцевих виборів 2015 року і чия діяльність за основним місцем роботи не пов’язана з виконання функцій держави.

Відповідно до ч.2 ст. 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

Таким чином, вам, як депутату райради шостого скликання, необхідно терміново подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за місцем своєї роботи (служби), а якщо ви є самозайнятою особою (платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності) – до виконавчого апарату районної ради за період з 01 січня 2015 року на день припинення своїх повноважень (на день проведення першої сесії Менської районної ради сьомого скликання, тобто 20 листопада 2015 року), а до 1 квітня 2016 року – повністю за 2015 рік.

За додатковою інформацією телефонуйте: 2-13-31; 2-12-39 або звертайтесь до виконавчого апарату Менської районної ради за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 6.

Бланк декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру [334.5 Kb] (завантажень: 20)

Методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими особами [788.1 Kb] (завантажень: 22)