«    Березень 2024    »

20-11-2015, 17:09 | Розділ: Новини | Переглядів: 837

20 листопада 2015 року відбулося перше пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання.

Голова районної виборчої комісії Верещака В.І. відкрив засідання сесії, оголосив про результати виборів депутатів Менської районної ради по багатомандатному виборчому округу, зачитав список депутатів поздоровив їх з обранням та побажав успіхів та плідної праці .

Із числа депутатів обрана тимчасова президія, від якої депутат районної ради Фесюн К.О. головувала на засіданні.

Після затвердження порядку обрання голови та заступника голови районної ради було розглянуто питання щодо виборів голови районної ради.

Депутатами районної ради запропоновано дві кандидатури – Мисника Олександра Петровича, обраного від Менської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» та Гайдукевича Валерія Володимировича, обраного від Менської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

В своїх виступах кандидати на посаду голови районної ради висловили своє бачення необхідних завдань, що стоять перед районною радою в поточному скликанні, окреслили коло проблем та необхідні шляхи їх вирішення.

В обговоренні кандидатур виступив народний депутат України Купрієнко О. В., який підтримав кандидатуру Гайдукевича В.В.

В результаті виборів кожен з кандидатів набрав по 17 голосів, тобто жоден не набрав необхідної більшості.

Після цього були проведені повторні вибори, в результаті яких Мисник О.П. знайшов підтримку у 20 депутатів, Гайдукевич В.В. – у 14.

Депутати привітали Мисника О. П. з обранням на посаду голови районної ради, ним була прийнята присяга у відповідності до положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Після прийняття присяги Мисник О.П. продовжив проведення пленарного засідання першої сесії Менської районної ради сьомого скликання.

Депутатами районної ради було прийнято рішення щодо перерву в засіданні першої сесії до 26 листопада 2015 року.