«    Березень 2024    »

Традиційна щорічна нарада-семінар для представників місцевого самоврядування

19-09-2016, 16:39 | Розділ: Новини | Переглядів: 520

12-16 вересня в смт Затока, Одеської області Українською Асоціацією районних та обласних рад Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування була організована щорічна нарада-семінар.

Проведення Асоціацією подібної наради-семінару стало традиційним явищем та відбулося цього року у ювілейний 15-ий раз.

Як зазначив у вітальному слові Президент Асоціації, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, якщо є розуміння та усвідомлення того що треба діяти – тоді потрібно проводити реформу.

«Часи були різні, але після того як 1 квітня 2014 року була затверджена Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, почались конкретні потужні кроки. На сьогодні ми вже пройшли два роки реформ. Я думаю, про це ми маємо поговорити сьогодні…», — акцентував Президент Асоціації.

В офіційному відкритті також взяли участь Президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда, Директор Департаменту Мінрегіону Сергій Шаршов, експерт з децентралізації Юрій Ганущак та інші.

Захід був організований для представників районних та обласних рад з усієї України та присвячений актуальним питанням процесу децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування.

Нарада-семінар проводилася у формі теоретичних занять та практикумів. Відповідно до проекту Програми, учасникам надавалися знання про оновлену нормативно-правову базу та як її застосовувати, навчали налаштуванню комунікацій, написанню інфраструктурних проектів, налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, програмами технічної допомоги та інше.

В роботі семінару-наради взяв участь голова районної ради Олександр Мисник.