Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (38)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

Всеукраїнська фахова майстерня - «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина»

15-05-2018, 10:12 | Розділ: Новини | Переглядів: 26

14 травня голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у Всеукраїнській фаховій майстерні на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина». Захід організований для представників районних рад, членів Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Розглядалися питання, що стосуються медичної реформи та безпосередньо її реалізації субрегіональним рівнем місцевого самоврядування.

Було роз’яснено механізми залучення та використання бюджетної державної підтримки, а також її розподіл між учасниками.

Велика увага фахової майстерні акцентувалась на роз’яснені нормативно-правових актів, що наразі регулюють відносини у цій сфері.

Загалом, більшість учасників відмітила, що складність впровадження медичних змін, полягає, у першу чергу, в малій інформаційно-роз’яснювальній роботі з боку центральних органів влади. Також було сказано про те, що нове законодавство у багатьох випадках треба доопрацьовувати, адаптувавши його ще краще під реальні умови роботи.

На запитання учасників, крім модераторів, давали відповіді високопосадовці державних органів влади та представник експертного середовища, зокрема В’ячеслав Негода -заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Юрій Ганущак - експерт Асоціації, Директор інституту розвитку території та інші.

Участь у фаховій майстерні взяло більше 110 керівників районних рад зі всієї України.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.