Про відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

9-12-2016, 08:37 | Розділ: Новини | Переглядів: 458

8 грудня, на базі КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» проведено семінар із страхувальниками, головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування Менського району на тему «Відновлювальне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

В роботі семінару взяв участь перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Мурований Сергій Григорович.

Директор Менської міжрайонної дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Петрушенко Ірина Анатоліївна проінформувала присутніх про порядок отримання медичної реабілітацїі застрахованими особами та умови для ефективності реабілітаційного лікування. Проаналізувала кількісні показники по відновлювальному лікуванню в динаміці з 2013 року .

Голова відбіркової комісії Менської центральної районної лікарні Салій Володимир Аркадійович у своєму виступі зазначив, що застраховану особу чи члена її сім’ї направляють на відновлювальне лікування після перенесених травм чи захворювань безпосередньо після стаціонарного лікування з метою закріплення досягнутих у стаціонарі позитивних результатів лікування. Реабілітація спрямована на відновлення здоров'я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Голова Менської районної організації профспілки працівників освіти і науки Кулагін Віктор Олександрович сказав, що багато працівників освіти району мають показання та хочуть скористатися такої соціальною послугою за рахунок коштів Фонду.

Семінар пройшов плідно і цікаво. Учасники, а їх було 43, брали активну участь в обговоренні цікавої та актуальної теми і висловили пропозицію повернути Фонду санаторно-курортне і дитяче оздоровлення.