До Дня місцевого самоврядування…

7-12-2018, 16:59 | Розділ: Новини | Переглядів: 578

З нагоди Дня місцевого самоврядування 07 грудня у Менській районній раді відбулись урочисті збори.

У зборах взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто назавжди залишився молодим, хто віддав свої життя за кращу долю, за мирне життя: Миколу Бурлака, Сергія Титаренка, Олександра Уткіна, Максима Андрейченка, Вадима Жеребила, Максима Головатого, Олександра Шумейка, Олександра Ільчишина.

Вітаючи з Днем місцевого самоврядування, голова районної ради Наталія Боюн зазначила, що представники місцевого самоврядування – це люди, які представляють інтереси жителів у вирішенні найскладніших життєвих питань, люди, які є найближчими до людей, що знають щоденні турботи і проблеми кожного мешканця.

Голова районної ради вручила Почесні грамоти та Подяки:

- Почесну грамоту Чернігівської обласної ради - Биндюку Геннадію Михайловичу, Покровському сільському голові;

- Почесну грамоту Менської районної державної адміністрації та Менської районної ради - Корнієнко Людмилі Вікторівні, секретарю Данилівської сільської ради;

- Почесні грамоти районної ради:

- Власенко Ользі Петрівні, секретарю Волосківської сільської ради;

- Джимі Віктору Васильовичу, Сахнівському сільському голові;

- Кравцову Валерію Михайловичу, депутату Менської міської ради;

- Костючку Сергію Григоровичу, депутату Менської міської ради;

- Мироненку Анатолію Івановичу, депутату Менської районної ради, голові постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності;

- Ніколайчику Костянтину Олексійовичу, депутату Менської районної ради;

- Просянику Миколі Миколайовичу, депутату Менської районної ради;

- Тюшкевич Надії Петрівні, депутату Менської районної ради, голові постійної комісії з питань бюджету;

- Шкрабулі Миколі Тимофійовичу, депутату Менської районної ради;

- Шумному Сергію Івановичу, депутату Березнянської селищної ради;

- Дегтяру Володимиру Дмитровичу, депутату Локнистенської сільської ради;

- Летушко Оксані Іванівні, Миколаївському сільському голові;

- Мусі Світлані Михайлівні, бухгалтеру Городищенської сільської ради;

- Олещенко Тетяні Олександрівні, депутату Менської районної ради;

- Погребному Юрію Петровичу,депутати Менської районної ради.

Вітальні слова звучали від голови райдержадміністрації Валерія Щукіна, який зазначив, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст. Особливого значення інститут самоврядування набув у світлі реформи децентралізації влади.

Голова Менської районної державної адміністрації вручив почесні грамоти та подяки райдержадміністрації:

- Грищенку Володимиру Костянтиновичу, депутату районної ради;

- Поповцю Олексію Віталійовичу, депутату районної ради;

- Біленькому Володимиру Дмитровичу, депутату районної ради;

- Руденко Михайлу Миколайовичу, депутату районної ради.

Заступник голови районної профспілкової організації працівників державних установ, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа привітала учасників зібрання зі святом та вручила профспілкові відзнаки Доценко Антоніні Петрівні, профгрупоргу, секретарю Локнистенської сільської ради, та Жураковській Альоні Володимирівні, начальнику загального відділу виконавчого апарату районної ради.